Akmuo iš amžių glūdumos atėjęs, atėjo amžinybei.

        "Akmenta" savo veiklą ir darbą pradėjo 1983 m. Pagrindinės veiklos sritys - dekoratyvinio ir statybinio akmens pjaustymas ir apdailinimas.
       Jei turite originalių įdėjų, bet nežinote, kaip jas kuo geriau ir sėkmingiau įgyvendinti - ne problema! Bendrovėje dirbantys kvalifikuoti spacialistai visada patars, pakonsultuos, padės priimti optimaliausią sprendimą.
         Teikiamos paslaugos atliekamos itin kruopščiai ir kokybiškai, todėl mūsų darbas nesibaigia ties gaminio  pristatymu į gaminio vietą. visai produkcijai suteikiame garantiją. Be to, įmonė turi LR Aplinkos ministerijos Atestatą Nr. 1682, pagal kurį jai suteikta teisė atlikti būsto, viešosios paskirties statinių ir nekilnojamųjų kultūros vertybių restauravimo darbus iš naturalaus akmens, todėl "Akmenta" dalyvauja skelbiamuose konkursuose šiems darbams atlikti.
         Akmuo - viena seniausių statybinių medžiagų, naudotų dar antikos laikais. Apie jo patvarumą byloja iki mūsų dienų išlikusios piramidės ir kiti galingi statiniai. Jei Jūsų norai sutampa su mūsų siūlymais, tada nedvejokite, nes ilgaamžiškumą garantuojame kiekvienam gaminiui. Jų įvairovė ir pasirinkimas taip pat didelis, nes pagal specialius užsakymus gaminame beveik viską: antkapinius paminklus, granitines laiptų pakopas, granitines palanges, stalviršius, atliekame fasadų apdailos darbus iš natūralaus granito....Trumpiau sakant, Jūsų norams ir mūsų galimybėms.

 

Produkcija iš akmens

 

         Akmuo tinka ne tik statiniams, bet ir apdailos akcentams. Individualiam norui -  išskirtinis ir tinkamiausias akmuo. Svarbiausia - tiksliai žinoti, ko nori, nes interjero puošybai galima naudoti tiek apdirbtą, tiek neapdirbtą akmenį.
 
Akmens apdirbimas
 
         Senais laikais akmuo daugiausiai buvo renkamasis dėl patvarumo, tvirtumo. Mūsų dienomis šią statybinę priemonę vertiname atsižvelgdami ir į groži, ekologiją bei natūralumą. Renkantis akmenį neverta apsiriboti vien granitu ar marmuru, nes pasaulyje esti ir kitų rūšių akmenų, apdirbimo būdų ir realizavimo galimybių, leidžiančių pabrėžti ypatingą grožį, (vairūs apdirbimo būdai leidžia išgauti neįtikėčiausias spalvas ir atspalvius. Kiekvienas akmuo, net ir vienodai ruošiamas bei apdirbamas, vis tiek skirsis, todėl neverta nerimauti, kad kaimynų stalviršis bus identiškas, net ir pasirinkus tokią pačią uolieną.
         Skirtingiems gaminiams rinkitės ir skirtingus akmenis. Derėtų atsižvelgti į patvarumą ir ilgaamžiškumą. Itin patvarus - kvarcitas, kiek mažiau - stambiagrūdis granitas, vidutinio ilgaamžiškumo - baltas marmuras, o mažiausiai patvarus - spalvotas marmuras.